Extra informatie
Categorie | Make-up |
---|---|
Inhoud | Diversen |
Merk | John van G Make-up Collection |
Gratis verzending boven €100,- Gratis ophalen in onze winkel Besteld voor 14:00, dezelfde dag verstuurd*
Bestaande uit:
Eyebrow Gel
John van G Eyebrow Gel geeft meer definitie aan de wenkbrauw en zorgt ervoor dat de wenkbrauwen de hele dag netjes in model blijven. Breng de gel aan en borstel de wenkbrauw tegelijk in vorm. De gel kan alleen worden gebruikt maar ook over een wenkbrauwpotlood worden aangebracht. Verkrijgbaar in 3 kleuren en in transparant. Parfumvrij.
Eyebrow Designer potlood
John van G Eyebrow Designer potlood bevat een borstel om de wenkbrauwen in vorm te borstelen. Het ideale product om een complete look te creëren
Perfect Eyelashes Mascara (zwart)
John van G Complete Perfect Eyelashes Mascara zorgt voor een perfecte styling, maximaal volume, optische verlenging en separatie van de wimpers.
Categorie | Make-up |
---|---|
Inhoud | Diversen |
Merk | John van G Make-up Collection |